Шовкодрук


 

Шовкодрук (шовкотрафаретний друк по тканині)

▪Мінімальний тираж для друку одного принта в одному кольорі – 20шт, але зараз ми в якості екперимента приймаємо замовлення на шовкортафаретний друк від 10 шт.

▪Друк проводиться на будь-якому кольорі футболок

▪Максимальний розмір задруковки А3

▪ Друк кольорів по Pantone від 1 до 6, CMYK 

▪Прорахунок проводиться після надання макету, із зазначенням кольору, типу виробів і тиражу. Як зробити прорахунок, дивиться ТУТ

▪Для друку підходять макети в векторі та растрі, см. технические требования к макетам. Але, більш детально підкажем вам, якщо напишите нам на єл.пошту info@maika.ua, або в любий з мессенджерів: Viber, Telegram, WhatsApp

▪Наш друк не випирається,  не бліднішає після прання, не тріскається.


+380991456507


▪Ми працюємо на власному обладнанні. Друк проводиться на шестибарвистій верстаті фарбами преміум класу – це кращі фарби які існують.

▪Текстура має гарну покривну здатність та дуже еластичний насичений барвистий шар. Фарба стійка до прання – як ручного, так і в пральній машині при температурі до 40 ° С.

▪Навіть після численних прань наш друк не випрається, не потріскається і не облізить.

Наш друк відрізняється абсолютною безпекою, точністю підбору і поєднання кольорів, своєю яскравістю і насиченістю, а також високу зносостійкість, він не токсичний, не має запаху.
Надруковані зображення цими фарбами на текстилі витримують багаторазові прання, не тріскаються, та не вимивається, не облазить.

 

Ми друкуємо на футболках з 100% бавовни. Щільність тканини, колір, фасон і цінова політика обговорюються виходячи з ваших потреб, а також виходячи з призначення футболок.
Для клієнтів, які замовляють футболки для своїх співробітників, ми рекомендуємо текстиль дорожчий – зносостійкий і презентабельний, а для промо-акцій – дешевший. Але, не дивлячись на це весь текстиль ми пропонуємо – якісний. Асортимент моделей і колірної гами – величезний.
Також ми друкуємо і на виробах клієнта. 


Повнокольорова шовкографія CMYK на текстилі. Повнокольорова шовкографія – складний процес вимагає великого професіоналізму. Результати наших робіт ви можете побачити нижче.